6 Eylül 2016 Salı

1 Haftada Göbek Eriten


1 Haftada Göbek Eriten Ahmet Maranki Tarifi

Sağlıklı zayıflama konusunda bir çok kişinin takipçisi olduğu Ahmet Maranki, 1 haftada göbek eritebilecek mucizevi bir kür tarifi paylaştı. Vücudun heryerindeki fazla kiloları eritmek için faydası bulunan en çok da göbek bölgesini eriten bu kür ile siz de 1 haftada göbeğinizden kurtulabilirsiniz.
Göbek yağları sağlık açısından bir çok zararı vardır. Görüntüyü bozmasının yanı sıra sağlıklı bir yaşam sürdürmek için de göbek yağlarını eritmelisiniz. Göbek yağlarını eritmek için spor ve egzersizler yapabilirsiniz. Bu egzersizler çok etkili bir yöntemdir ancak uzun süre zarfında sonuç vermektedir. Egzersizler ile göbek yağlarından kurtulmak için en az 1 yıl hiç ara vermeden spor ve egzersiz yapmalısınız. 1 yıl sonra vücudunuzdaki değişimleri görebilirsiniz. Göbek yağlarının kolayca erimesi için bitkisel ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Spor ve egzersizlerin üzerine bitkisel ürünlerden destek sağlarsanız, çok kısa sürede sonuç almaya başlarsınız.
Kullanılacak Malzemeler
Limon suyu
Susam yağı
Biberiye yağı
Okaliptüs yağı
Göbek Eriten Yağın Hazırlanışı
Göbek eriten mucize kürü hazırlamak sandığınızdan daha kolaydır. Listede yer verdiğimiz yağların tümünü aktarlardan ve marketlerden temin edebilirsiniz. Temin ettiğiniz yağların her birinden bir kaşık alıp kapta karıştırın. Oluşturduğunuz yağ karışımını göbek bölgenizde kilolu olan kısımlara dairesel hareketler ile iyice yedirerek sürün. Bu işlemi 1 ay boyunca uygulayın. 1 ay sonra göbek bölgenizin üzerinde biriken yağların erimeye başladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Göbek bölgesini yağlarla eritmek için streç film uygulamasını da kullanabilirsiniz. Yağ karışımını göbek bölgesi üzerine sürüp üzerine de streç film kaplarsanız, kısa sürede etki göstermesini sağlayabilirsiniz. Yağı sürdükten sonra çok uzun saatler boyunca streç film ile kapalı kalmaması gerekiyor. Derinizin deforme olmaması için bu konuya dikkat etmelisiniz.

Benzer Yayınlar

1 Haftada Göbek Eriten
4/ 5
Oleh

Abone Olun

Yazılarımızı beğeniyor musunuz?Abone Olun Yazılarımı Kaçırmayın.